Social Media

Usługi

Responsywne strony internetowe

Podążając za aktualnymi trendami w branży IT projektujemy profesjonalne strony internetowe dopracowane pod względem graficznym i technologicznym. Nasze projekty wyróżnia estetyka i intuicyjna obsługa. Chcesz odświeżyć istniejącą już witrynę i dostosować jej układ do zmieniającego się rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlana? Potrzebujesz nowej strony, która będzie dobrze wyglądać zarówno na komputerze, jak i smartfonie czy tablecie? Trafiłeś pod właściwy adres!

Media społecznościowe

Specjalizujemy się w dopasowywaniu kanału komunikacyjnego do profilu działalności przedsiębiorstwa oraz ukierunkowywaniu działań marketingowych na konkretną grupę docelową. Umiejętnie wykorzystujemy takie platformy jak Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Pinterest. Mamy na uwadze dbałość o spójny wizerunek firmy i trwały kontakt z jej klientami, dlatego zajmujemy się kompleksową obsługą mediów społecznościowych.

E-marketing/copywriting

Nie trzeba znać tajników e-mail marketingu aby wiedzieć, że newsletter jest bardzo efektywną formą komunikacji z klientami firmy. Istotnym aspektem procesu budowania marki jest generowanie angażujących i interesujących treści. Wiadomości przekazywane za pośrednictwem tekstów PR tworzą solidny fundament brandu. Przemyślana słowna kreacja trwale zapisuje się w świadomości odbiorcy produktu, budząc jednocześnie zaufanie do firmy. Chętnie stworzymy dla Ciebie artykuł, hasło lub tekst reklamowy na najwyższym poziomie.

Dedykowane rozwiązania programistyczne

Nie straszne nam żadne wyzwanie. Z powodzeniem realizujemy zamówienia na sklepy internetowe, portfolia, strony korporacyjne i produktowe, aplikacje mobilne oraz inne dedykowane rozwiązania programistyczne. Masz pomysł na przeniesienie swojego biznesu do sieci, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.

Kampanie Google Ads/Pozycjonowanie

Starannie zaprojektowana strona internetowa powinna być nie tylko funkcjonalna, estetyczna i intuicyjna w działaniu dla użytkowników. Musi być przede wszystkim zauważalna. Zadbamy o optymalizację Twojej witryny pod kątem jej pozycjonowania w wyszukiwarce i zaplanujemy skuteczną kampanię Google Ads, która wypromuje Twoją markę w internecie.

Projektowanie graficzne

Nie samym internetem człowiek żyje. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że do odbiorcy należy docierać wieloma kanałami. W promowaniu marki pomocne okazują się też tradycyjne metody, których nie sposób pominąć projektując elementy zintegrowanej identyfikacji wizualnej. Chętnie stworzymy dla Ciebie kampanię banerową, projekt ulotki, infografikę lub menu. Świat poligrafii nie ma przed nami tajemnic.